O nas
Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo

Za naszymi udanymi realizacjami stoi zgrany zespół monterów oraz założyciel firm, ekspert w branży Andrzej Miszczuk. W naszej branży liczy się przede wszystkim bogate praktycznie doświadczenie, którym dysponujemy. Do wiedzy eksperckiej dochodziliśmy latami, bo nie da się jej posiąść w przyspieszonym tempie na szkolenia produktowych, czy kursach podstaw. 

Wybierając nasz zespół zyskujesz rzetelne doradztwo, przygotowanie kompletnej dokumentacji oraz pełne wsparcie również po zamkniętej realizacji. 

Gwarantujemy wykonanie powierzonych prac z wykorzystaniem sprzętu i akcesoriów sprawdzonych producentów: Dahua, BCS, IPOX, PIXIR, DCN, Mikrotik, Satel, Ropam, Slican. Poza wiedzą posiadamy oczywiście kompletne wyposażenie w sprzęt pomiarowy, elektronarzędzia itp. Od prostych mierników do TV, Ethernetu, PoE, po sprzęt związany ze światłowodami : spawarki, źródła światła, mierniki mocy itp.

 

Andrzej Miszczuk założyciel MONTUJ.COM

Nasze referencje

DLACZEGO MY?

Gwarantujemy wysoką jakość

Naszym klientom proponujemy jedynie sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, o specyfikacji zgodnej z oczekiwaniami klientów z zawsze z gwarancją producenta. Dostarczamy rozwiązania, które zawsze możesz rozbudować bez ponoszenia zbędnych kosztów. Ponadto każdy projekt kończymy przekazaniem dokumentacji, która pozwoli Ci na swobodny wybór instalatora w przyszłości.

Oszczędzamy Twoje pieniądze

Każda nasza instalacja to przemyślany system, który łączy oczekiwania jakościowe klientów z optymalnym budżetem. Wiemy, które elementy są kluczowe dla uzyskania najlepszej jakości. Powiem Ci, gdzie możesz szukać oszczędności. Możesz liczyć na rozliczenie uwzględniające realnie zużyte materiały oraz zastosowanie konfiguracji, która pozwoli na rozbudowę systemu bez konieczności ponownego zakupu urządzeń.

Zapewniamy wsparcie

Traktujemy bezpieczeństwo naszych klientów bardzo poważnie. Poza profesjonalnym systemem na bezpieczeństwo składają się również odpowiednie przeszkolenie użytkowników, gwarancja sprawności systemu oraz serwis pogwarancyjny. Kompleksowe wsparcie klienta to jeden z naszych kluczowych atutów.

Nasi dostawcy

Pracujemy na sprzęcie najlepszych