Nasze realizacje
NASZE REALIZACJE
PROUD GROUP Sp z o.o.
Dla firmy

Zlecono nam prace w biurze i magazynie firmy w Nowosadach k. Hajnówki. Wykonano :
Serwerownia, system moniotoringu, alarmowy, sieć komputerowa + WiFi

Ceramika Budowlana Lewkowo
Dla firmy

Wykonanie instalacji w nowo budowanym dziale sprzedaży. Nasza praca obejmowała:
System alarmowy, sieć komputerową, rozbudowę systemu monitoringu.

Dom prywatny w Narwi
Dla domu

Zlecone nam prace zostały podzielone na dwa etapy. Na etapie instalacyjnym ułożyliśmy okablowanie systemu alarmowego i monitoringu. Drugi etap miał miejsce na koniec prac wykończeniowych, gdy został zamontowany system alarmowy firmy Satel.

 

Dom Pana Wiesława
Dla domu

W ramach otrzymanego zlecenia wykonaliśmy system alarmowy oraz system monitoringu, który jest zintegrowany z systemem domofonowym i automatyką bramową.

Dom Pana Mariusza, okolice Hajnówki
Dla domu

Nasza praca obejmowała wykonanie sieci domowej, systemu monitoringu oraz system alarmowy. Całość zamknięta w szafie Rack, kolory przewodów oznaczają odpowiednie usługi.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hajnówce
Dla firmy

Nasza praca obejmowała wymianę centrali telefonicznej. Celem było oczywiście zapewnienie komunikacji pracownikom i ułatwienie obsługi połączeń przychodzących przez zastosowanie infolinii Invenio.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ?

Nie trać czasu ani pieniędzy na amatorów. Tylko profesjonalne podejście zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo.

DLACZEGO JAKOŚĆ MA ZNACZENIE?

Po co płacić za rozwiązania, które nie spełniają swoich funkcji?

Każdy inwestor szanuje swoje pieniądze, a angażując nasz zespół masz dodatkowo gwarancję, że i my będziemy je szanować. To podstawowa zasada, która ma szczególne znaczenie w naszej branży. Z uwagi na jej dynamikę łatwo o nietrafione zakupy, od których my Cię uchronimy. Często potrzeba praktycznego, wieloletniego doświadczenia, by nie dać nabić się w butelkę producentom i sprzedawcom sprzętu. Każdy obiekt jest inny i wymaga indywidualnego spojrzenia, które od nas otrzymasz. Dobieramy rozwiązania, które gwarantują długoterminową i wysoką jakość, niezależnie od pory dnia czy roku. Wybierając nasz zespół zyskujesz doświadczonego partnera i wiarygodne doradztwo.