Dla domu
Jakie problemy możemy rozwiązać?
WŁAMANIA I WTARGNIĘCIA
TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO RODZINY
NIESPRAWNE INSTALACJE
KRADZIEŻE
ZABEZPIECZENIE MIENIA
PROBLEMY Z ŁĄCZNOŚCIĄ INTERNETOWĄ
AKTY WANDALIZMU
RYZYKO ZACZADZENIA
CZĘSTA NIEOBECNOŚC W DOMU
KONFLIKTY Z SĄSIADAMI
ZALANIE DOMU
BRAK MOŻLIWOŚCI ODBIORU PRZESYŁEK

JAKIE ROZWIĄZANIA PROPONUJEMY?

1

System monitoringu

Budujesz dom i zależy Ci na pełnej kontroli zdarzeń zachodzących na Twojej posesji? A może spotkało Cię nieszczęśliwe zdarzenie losowe? Jeżeli masz za sobą nieprzyjemną sytuację związaną z włamaniem, konfliktem z sąsiadem lub zniszczeniami na terenie działki, z pewnością zależy Ci na zabezpieczeniu się przed kolejnymi incydentami. Wiemy, jak skutecznie ochronić Twoją własność. Niezawodny system monitoringu nie tylko skutecznie zabezpieczy posesję przed nieproszonymi gośćmi, ale także poinformuje Cię o szczegółach zdarzeń, które miały miejsce pod Twoją nieobecność. Dzięki naszym rozwiązaniom zyskasz upragniony spokój i pewność, że nie grożą Ci już podobne sytuacje.

2

System alarmowy

Dom rodzinny to miejsce, w którym każdy mieszkaniec powinien przede wszystkim czuć się komfortowo i bezpiecznie. Zaproponujemy Ci optymalnie dobrane rozwiązania, które zagwarantują Twoim bliskim komfort i niezawodność na długie lata. Stworzymy dla Was nowoczesny system alarmowy, z którym zyskasz: ‣ poczucie bezpieczeństwa i ochronę dla swojej rodziny, ‣ pełną kontrolę nad zdarzeniami zachodzącymi w Twoim domu – z dowolnego miejsca i w czasie rzeczywistym, ‣ pewność doskonałego zabezpieczenia posesji i niezawodności systemu. Instalacja systemu alarmowego natychmiast poinformuje Cię o każdym potencjalnym zagrożeniu, zapewniając odpowiedni czas na reakcję.

3

Domofon lub wideodomofon

Nowoczesny domofon to komfort, na który warto sobie pozwolić. Oferujemy rozwiązania umożliwiające uzyskanie podglądu bramy wejściowej z wielu urządzeń – także z dala od domu. Co więcej, inwestując w nowoczesny wideodomofon, możesz zdalnie obsługiwać dostęp do swojej posesji z dowolnego miejsca na świecie. W ten sposób zyskujesz nie tylko pełną kontrolę nad swoją posesją, ale i dodatkowe, ułatwiające życie funkcje. Możliwość zdalnego wpuszczenia kogoś na Twój teren, gdy na miejscu nie jest akurat obecny żaden z domowników, np. kuriera lub listonosza. Możliwość zintegrowanie mechanizmu otwierania furtki z aktywowaniem przydomowego oświetlenia. To nie tylko codzienna wygoda, ale także atrakcyjny efekt, którymi możesz pochwalić się przed swoimi gośćmi.

4

Sieci domowe

Mieszkasz w domu jednorodzinnym i chciałbyś uniknąć konieczności instalowania w nim kilku routerów? Miewasz problemy z przybywającą liczbą sprzętu elektronicznego i jego podłączeniem? Jeżeli zastanawiasz się nad wykonaniem sieci domowej, zrealizujemy ją dla Ciebie w praktyczny i uporządkowany sposób – tak, aby każdy domownik miał do niej dostęp nawet w najbardziej odległym zakątku posesji. Umożliwimy podłączenie dowolnej liczby urządzeń, a jednocześnie profesjonalnie poprowadzimy okablowanie, unikając bałaganu wynikającego z dużej ilości sprzętu. W ten sposób zagwarantujemy Ci maksymalną użyteczność urządzeń oraz stałą kontrolę nad całą siecią.

5

Systemy antenowe

Jeżeli Twoi najbliżsi nie potrafią wyobrazić sobie domu bez telewizora, powinieneś rozważyć montaż systemu antenowego. Doprowadzając okablowanie do jednego punktu, zapewnimy dostęp do sygnałów z różnych anten, a tym samym wysoką jakość i niezawodność obrazu telewizyjnego – niezależnie od operatora. To rozwiązanie na długie lata, które będzie służyło na co dzień całej rodzinie. Dodatkową funkcją wartą zaproponowania jest połączenie telewizora z zainstalowanym przez nas wideodomofonem, umożliwiające sprawdzanie obrazu spod furtki przy pomocy jednego kliknięcia. W ten sposób obsłużysz wejście na posesję w najwygodniejszy możliwy sposób – nie ruszając się z kanapy.

6

Napędy do bram

Automatyczna brama to doskonałe rozwiązanie dla każdego kierowcy, który ceni sobie codzienną wygodę. Przygotowana przez nas instalacja umożliwi Ci otwieranie bramy wjazdowej tym samym pilotem, który służy do obsługi garażu. Dla tych, którym zależy na jeszcze lepszym dopasowaniu technologii do swoich potrzeb, przewidujemy możliwość zautomatyzowania napędu. Dzięki temu rozwiązaniu brama otworzy się, gdy tylko Twój samochód zbliży się do niej na odpowiednią odległość. Uruchomione zostanie także oświetlenie podjazdu, gwarantujące doskonałą widoczność niezależnie od pory dnia. Co na tym zyskasz? Przede wszystkim komfort i oszczędność czasu, a zarazem gwarancję trwałości i niezawodności na długie lata.

7

Inteligentny budynek

Marzysz o inteligentnym domu, który dopasuje się do Twoich potrzeb? Przygotujemy dla Ciebie dedykowane rozwiązania. Twój dom będzie zawsze przygotowany na powrót domowników i uprzyjemni pierwsze chwile spędzone w domowym zaciszu, na przykład otwierając bramę, włączając oświetlenie i uruchamiając ekspres do kawy. Pomoże również optymalnie zarządzać instalacjami, a w rezultacie oszczędzać pieniądze. To wygoda oraz prestiż, na który możesz sobie pozwolić.

DLACZEGO MY?

Gwarantujemy wysoką jakość

Naszym klientom proponujemy jedynie sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, o specyfikacji zgodnej z oczekiwaniami klientów z zawsze z gwarancją producenta. Dostarczamy rozwiązania, które zawsze możesz rozbudować bez ponoszenia zbędnych kosztów. Ponadto każdy projekt kończymy przekazaniem dokumentacji, która pozwoli Ci na swobodny wybór instalatora w przyszłości.

Oszczędzamy Twoje pieniądze

Każda nasza instalacja to przemyślany system, który łączy oczekiwania jakościowe klientów z optymalnym budżetem. Wiemy, które elementy są kluczowe dla uzyskania najlepszej jakości. Powiem Ci, gdzie możesz szukać oszczędności. Możesz liczyć na rozliczenie uwzględniające realnie zużyte materiały oraz zastosowanie konfiguracji, która pozwoli na rozbudowę systemu bez konieczności ponownego zakupu urządzeń.

Zapewniamy wsparcie

Traktujemy bezpieczeństwo naszych klientów bardzo poważnie. Poza profesjonalnym systemem na bezpieczeństwo składają się również odpowiednie przeszkolenie użytkowników, gwarancja sprawności systemu oraz serwis pogwarancyjny. Kompleksowe wsparcie klienta to jeden z naszych kluczowych atutów.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ?

Nie trać czasu ani pieniędzy na amatorów. Tylko profesjonalne podejście zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo.

NASZE REALIZACJE

JAK DZIAŁAMY?

1
Analizujemy twoje potrzeby
2
Przygotowujemy kosztorys w kilku wariantach
3
Montujemy wybrane przez Ciebie rozwiązania
4
Rozliczamy się za faktycznie zużyte materiały
5
Szkolimy Cię i dostarczamy dokumentację
6
Zapewniamy wsparcie