Dla rolnika
Jakie problemy możemy rozwiązać?
MONITORING INWENTARZA
MONITORING INSTALACJI WODNEJ,
WENTYLACYJNEJ, PASZOWEJ
KONTROLA PRACOWNIKÓW
KONTROLA WAG PRZEJAZDOWYCH
BEZPIECZEŃSTWO SPRZĘTU
KONFLIKTY Z SĄSIADAMI
WŁAMANIA I WTARGNIĘCIA
NAGRANIA WYPADKÓW
ZNISZCZENIA SPOWODOWANE PRZEZ ZWIERZĘTA

JAKIE ROZWIĄZANIA PROPONUJEMY?

1

MONITORING INWENTARZA

Stała kontrola wizyjna nad inwentarzem lub uprawami to podstawa sprawnej obsługi zwierząt gospodarskich. Wprowadzając system monitoringu w swoim gospodarstwie, otrzymujesz dostęp do podglądu inwentarza z dowolnego miejsca i urządzenia. Stała kontrola zachowania zwierząt i stanu pomieszczeń, w których przebywają, pozwala na szybką analizę sytuacji, a w miarę potrzeby na natychmiastową interwencję, np. jeśli Twoje zwierzęta są w okresie porodowym.

2

Bezpieczeństwo hodowli

Instalujemy profesjonalne systemy monitorujące stan instalacji oraz parametry hodowli. Rozwiązania monitorujące zasilanie, temperaturę, wilgotność lub poziom tlenu by żadne zagrażające Twoim zwierzętom wydarzenie nie zostało pominięte.  

3

ZABEZPIECZENIE MASZYN

Gospodarstwo rolne to często rozległy obszar, a dom właściciela może być oddalony od pomieszczeń gospodarskich, co rodzi ryzyko włamań i kradzieży. Dla spokoju naszych klientów montujemy dostosowane do specyfiki każdego gospodarstwa systemy alarmowe, by niezawodnie chronić Twój majątek.

4

Kontrola dostawców i pracowników

Sprawny system monitoringu to także doskonałe narzędzie do kontroli poprawności przebiegu zadań wykonywanych przez pracowników. Gwarantuje ponadto zabezpieczenie maszyn, umożliwiając stały podgląd garażu i składu paliwa. Dodatkowym rozwiązaniem, jakie możemy zaproponować naszym Klientom, jest kontrola wag przejazdowych. Z ich pomocą unikniesz pomyłek oraz drobnych oszustw, a tym samym związanych z przebiegiem dostaw strat finansowych. Zintegrowany system monitoringu to zatem nie tylko codzienne poczucie bezpieczeństwa, ale także znaczne oszczędności.

5

Systemy powiadomień

Zapewniamy naszym klientom możliwość korzystania z rozbudowanego systemu powiadomień. Dzięki naszym rozwiązaniom nie umkną Ci takie sytuacje jak awarie czy anomalie. Jesteśmy świadomi, że nawet krótka przerwa w dostawie prądu lub awaria systemu wentylacyjnego może zagrozić całej hodowli – dlatego zapewniamy stałe monitorowanie warunków w określonych pomieszczeniach i kontrolę najważniejszych parametrów. Wszystkie istotne zmiany są odnotowywane przez system i przesyłane użytkownikom w formie powiadomień SMS, CLIP, PUSH oraz aplikację. 

DLACZEGO MY?

Gwarantujemy wysoką jakość

Naszym klientom proponujemy jedynie sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, o specyfikacji zgodnej z oczekiwaniami klientów z zawsze z gwarancją producenta. Dostarczamy rozwiązania, które zawsze możesz rozbudować bez ponoszenia zbędnych kosztów. Ponadto każdy projekt kończymy przekazaniem dokumentacji, która pozwoli Ci na swobodny wybór instalatora w przyszłości.

Oszczędzamy Twoje pieniądze

Każda nasza instalacja to przemyślany system, który łączy oczekiwania jakościowe klientów z optymalnym budżetem. Wiemy, które elementy są kluczowe dla uzyskania najlepszej jakości. Powiem Ci, gdzie możesz szukać oszczędności. Możesz liczyć na rozliczenie uwzględniające realnie zużyte materiały oraz zastosowanie konfiguracji, która pozwoli na rozbudowę systemu bez konieczności ponownego zakupu urządzeń.

Zapewniamy wsparcie

Traktujemy bezpieczeństwo naszych klientów bardzo poważnie. Poza profesjonalnym systemem na bezpieczeństwo składają się również odpowiednie przeszkolenie użytkowników, gwarancja sprawności systemu oraz serwis pogwarancyjny. Kompleksowe wsparcie klienta to jeden z naszych kluczowych atutów.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ?

Nie trać czasu ani pieniędzy na amatorów. Tylko profesjonalne podejście zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo.

NASZE REALIZACJE

JAK DZIAŁAMY?

1
Analizujemy twoje potrzeby
2
Przygotowujemy kosztorys w kilku wariantach
3
Montujemy wybrane przez Ciebie rozwiązania
4
Rozliczamy się za faktycznie zużyte materiały
5
Szkolimy Cię i dostarczamy dokumentację
6
Zapewniamy wsparcie