Dla biznesu
Jakie problemy możemy rozwiązać?
KONTROLA PRACOWNIKÓW
BEZPIECZEŃSTWO MASZYN I SPRZĘTU
SPRAWNA SIEĆ KOMPUTEROWA
WŁAMANIE I WTARGNIĘCIA
NIEUCZCIWI DOSTAWCY
OSZCZĘDNOŚCI NA OBSŁUDZE POŁĄCZEŃ
NAGRANIA WYPADKÓW
KLIENCI, KTÓRZY ZAPOMNIELI ZAPŁACIĆ
HEAT MAPY POWIERZCHNI
ANALIZA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH
INTEGRACJA Z BIURAMI OCHRONY
BEZPIECZEŃSTWO BUDYNKU

JAKIE ROZWIĄZANIA PROPONUJEMY?

1

Systemy monitoringu

Możliwość nadzoru zdarzeń zachodzących w miejscu pracy to wartość, którą nie sposób przecenić. Instalacja monitoringu pozwala na stałą kontrolę pracowników, klientów i dostawców – zarówno w zakresie poprawności wykonywanych obowiązków, jak i uczciwości osób przebywających na terenie firmy. Świadomość obecności oka kamery ma nie tylko działanie psychologiczne i skutecznie dyscyplinuje pracowników, ale także pomaga rozwiązywać spory lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące minionych wydarzeń, np. nieobecności czy wypadków w czasie pracy. Instalacja umożliwia także stałą kontrolę dóbr – ich przechowywania, pakowania i zachowania ogólnego porządku w miejscu składowania.

Klientom biznesowym o szczególnie wysokich wymaganiach proponujemy systemy posiadające funkcje specjalne. Inteligentna analityka obrazu sprawdzi się na przykład w procesie identyfikacji miejsc największego ruchu w sklepach stacjonarnych, a kontrola procesów produkcyjnych – przy zapobieganiu błędom popełnianym przez pracowników. Dopasujemy system do potrzeb Twojej firmy.

2

Systemy alarmowe

Zabezpieczenie biura czy magazynu alarmem to podstawowe działanie chroniące Twoje mienie. W zależności od potrzeb system obsługuje wszelkie czujki i kontaktrony. Monitoruj ruch w pomieszczeniach, próby wtargnięcia drzwiami i oknami,  a także potencjalne zagrożenie dymem, czadem oraz zalanie. Wybierając nasze sprawdzone rozwiązania, możesz mieć pewność, że nie zawiodą Cię w kluczowym momencie. Oferujemy skuteczne systemy alarmowe z monitoringiem oraz możliwością powiązania sygnału z agencją ochrony, gwarantujące natychmiastową reakcję na wykryte zagrożenie. Nasze rozwiązania to również możliwość automatyzacji, np. mogą uruchamiać się automatycznie, każdego dnia o określonej godzinie, co pozwala oszczędzić na czasie związanym z jego obsługą.

3

Sieci komputerowe

Profesjonalne sieci komputerowe to praktyczne rozwiązanie, nastawione na rozwój Twojej firmy i technologii. Działamy kompleksowo - Układamy okablowanie strukturalne, montujemy szafy rack, wentylację, UPS, router dopasowany do potrzeb i wiele innych urządzeń, które zwiększą sprawność Twojej infrastruktury.  Dzięki nim doskonale poradzisz sobie z rosnącą liczbą sprzętu i kabli, wprowadzając w biurze ład, porządek oraz bezpieczeństwo Twoje i pracowników. Otrzymasz również pełną dokumentację wykonanej instalacji, bo my nie wiążemy klientów na siłę. Choć chcemy byś jak najdłużej korzystał z naszych usług, to dzięki profesjonalnej dokumentacji masz pełna swobodę wyboru dostawcy usług. Gwarantujemy wieloletnią niezawodność i elastyczność rozwiązania, które może być stale udoskonalane, dopasowując się do preferencji swoich codziennych użytkowników.

4

Centrale telefoniczne

Duże firmy, organizacje oraz urzędy wymagają bezbłędnie działającej, sprawnej komunikacji, by oszczędzić czas pracowników oraz klientów. Obsługa na rozbudowanym poziomie często wymaga wprowadzenia rozwiązań dążących do jej automatyzacji, którą możemy dla Ciebie wykonać. Centrale telefoniczne to realne oszczędności i automatyzacja ruchu przychodzącego. Po wysłuchaniu nagrania klient ma możliwość wyboru docelowego tematu rozmowy i przekierowania połączenia do odpowiedniego działu. Wprowadzając to rozwiązanie do swojej firmy, oszczędzasz czas swoich pracowników, zyskując możliwość wykorzystania ich potencjału w szerszym zakresie.

DLACZEGO MY?

Gwarantujemy wysoką jakość

Naszym klientom proponujemy jedynie sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, o specyfikacji zgodnej z oczekiwaniami klientów z zawsze z gwarancją producenta. Dostarczamy rozwiązania, które zawsze możesz rozbudować bez ponoszenia zbędnych kosztów. Ponadto każdy projekt kończymy przekazaniem dokumentacji, która pozwoli Ci na swobodny wybór instalatora w przyszłości.

Oszczędzamy Twoje pieniądze

Każda nasza instalacja to przemyślany system, który łączy oczekiwania jakościowe klientów z optymalnym budżetem. Wiemy, które elementy są kluczowe dla uzyskania najlepszej jakości. Powiem Ci, gdzie możesz szukać oszczędności. Możesz liczyć na rozliczenie uwzględniające realnie zużyte materiały oraz zastosowanie konfiguracji, która pozwoli na rozbudowę systemu bez konieczności ponownego zakupu urządzeń.

Zapewniamy wsparcie

Traktujemy bezpieczeństwo naszych klientów bardzo poważnie. Poza profesjonalnym systemem na bezpieczeństwo składają się również odpowiednie przeszkolenie użytkowników, gwarancja sprawności systemu oraz serwis pogwarancyjny. Kompleksowe wsparcie klienta to jeden z naszych kluczowych atutów.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ?

Nie trać czasu ani pieniędzy na amatorów. Tylko profesjonalne podejście zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo.

NASZE REALIZACJE

JAK DZIAŁAMY?

1
Analizujemy twoje potrzeby
2
Przygotowujemy kosztorys w kilku wariantach
3
Montujemy wybrane przez Ciebie rozwiązania
4
Rozliczamy się za faktycznie zużyte materiały
5
Szkolimy Cię i dostarczamy dokumentację
6
Zapewniamy wsparcie